Perłowy Ogród
 
Strona główna | Mapa serwisu    
"Długi weekend czy lato
hitem jest w psiej modzie
by spędzać czas wolny
w Perłowym Ogrodzie"


S. Roumieh


..: Z ostatniej chwili ..:.. Nasze perełki ..:.. Przyjaciele ..:.. Kontakt ..:.. Linki ..:.. Szczenięta ..:.. Wzorce ras ..:.. Galeria :..
..: Strone odwiedzono już 75061 razy :..
Aktualności

Hotel

Facebook

HOTEL

Oprócz hodowli prowadzimy także hotel. Naszym mottem przewodnim w prowadzeniu hotelu jest, że traktujemy naszych pensjonariuszy tak jakbyśmy chcieli żeby były traktowane nasz dziewczynki gdybyśmy musieli oddać je kiedyś do hotelu.

Psiaczki w kojcach wewnętrznych tylko śpią jedzą i są wtedy kiedy mają na to ochotę oraz także gdy jest wydawany lub przyjmowany inny piesek - psiaczki same traktują kojce jako swoje pokoiki chętnie nich przebywają - latem mają tam chłodniej a zima jest im tam cieplej - psiarnia jest ogrzewana. Pieski przebywają z nami praktycznie cały dzien. Mają do dyspozycji 2,500m2 ogrodzonego podwórza a także duży zewnętrzny kojec gdzie przebywają np. podczas wjeżdżania samochodem na teren posesji.

Pieski są karmione wg zaleceń Właściciela i w tych samych godzinach i ta sama karmą, co w domu.

Piesek, który do nas przychodzi musi być zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, mieć przy sobie książeczkę zdrowia i potwierdzenie odrobaczywienia w ciągu ostatniego kwartału, własną karmę oraz ewentualnie zabawki smycze koce i inne....

Posiadamy certyfikaty uprawniające do prowadzenia hotelu oraz certyfikat opiekuna zwierząt PETSITTER - do wglądu na miejscu. Ale dodatkowo nie tracimy czasu i cały czas się dokształcamy, żeby zapewnić jak najlepszą opiekę nad Państwa pieskiem.

Nie czekaj! Już dziś zadzwoń i zarezerwuj miejsce!
w e b m a s t e r : J o a n n a S p y c h a ł a     ::     G G : 1 0 0 7 7 8 7 0